x

Ulus Mobilya bu yaptığı çalışmaların üretim ve pazarlamasında önder firmalardan biri konumunda olup, prensipli ve güvenilir imajından hiçbir ödün vermeyerek müşterilerine kaliteyi ucuza satmayı amaç edinmiştir.

Bununla birlikte ürün çeşitliliği zenginleştirilerek mutfak, banyo ve fort manto kapağı üretiminde müşterilere en güzel ve güvenilir hizmet vermeye çalışılmaktadır.

 

Tarihimiz

Ulus mobilya 1987 yılında küçük bir atölyede faaliyete başlamış, 1990 yılında büyük bir fabrika ortaklığıyla yoluna devam etmiştir. 1992 yılında ise Ümraniye Modoko Sitesinde 650 m2’lik  alanda hizmet vermeye başlamış ve yaklaşık 10 yıl kadar üretim faaliyetini burada sürdürmüştür. Bu süreçte yatak odası, yemek odası ve genç odası üretimi konusunda sayılı üreticilerden biri olmuştur.

Tüm kapaklarımız kolay temizlenebilir, kir tutmaz, yanmaz, solmaz ve antibakteriyel özelliklere sahip olup, ürünlerimiz 1 yıl garantilidir

 

2000 yılında mesleki bilgi birikimini daha iyi değerlendirmek adına Kocaeli-Gebze-Şekerpınar Duru Hasan sanayi bölgesinde 2400 m2 iki katlı fabrikasını inşaa etmiştir. Halen bu fabrikada imalat yapılmaktadır.

2004 yılı ile birlikte büyük bir teknolojik yenilenme atağına kalkışmış, makine ve ekipmanlara yatırım yaparak 3 adet CNC Freze ve 1 Adet Alman MEMBRAN PRES makina parkına dahil edilmiştir.

2009 yılında limited şirket olan ünvanımız Anonım Şirket olarak değişmiştir.

Kalite Politikamız

Değişen dünya koşulları ve rekabet ortamı içinde, ürün ve hizmet kalitesi  akıl almaz bir hızda gelişmekte ve yenilenmektedir.

Bu durumda;

Müşterilerimizin bizden talep ettikleri istek ve beklentileri, kalite hedeflerimizi şekillendirecektir.

  • Kaliteyi sadece bugün için değil, “Devamlı Gelişim” olarak kabul edeceğiz.
  • Çalışanlarımızın eğitimli, mutlu ve paylaşımcı olmaları bizim için önemlidir ve gelişimlerini sağlayacağız.
  • Üretimlerimizi yerine getirirken çevremize elden geldiğince zarar vermemeye ve çalışanlarımızın işçi sağlığı ve güvenliği konularında gelişimlerini sağlamaya dikkat edeceğiz.
  • Ürün Kalitesi ve Müşteri Memnuniyetimiz şirketimizin, çalışanlarımızın, ailelerimizin geleceği ve güvencesi olacaktır.

Misyonumuz

Kalite politikamızdan   ödün vermeksizin, teknolojinin en son olanaklarını ilkeli, yenilikci ve rekabetçi bir tavırla kullanmak. Ulus Mobilya olarak Ürün ve Hizmetleri ile tanınan bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Gelişen ve değişen teknoloji ve MÜŞTERİ beklentilerini ön planda tutup, çalışanlarımızın memnuniyetini ve  gelişimini saglayarak, Kaliteli Ürünler üretmek ve Uygun koşullarda müşterilerimize sunmaktır.

ÜrünlerimizBelgelerimizHizmetlerimizİletişim